اخبار وب فارسی

برای آشنایی با نحوه یافتن ربات‌های جستجوگر در شبکه اجتماعی تلگرام این راهنما را تا انتها مطالعه کنید

برای آشنایی با نحوه یافتن ربات‌های جستجوگر در شبکه اجتماعی تلگرام این راهنما را تا انتها مطالعه کنید.


چگونگی افزودن ربات به تلگرام

به گزارش compsmag، کاربران زیادی هر روز از شبکه‌های اجتماعی مختلف مثل تلگرام استفاده می‌کنند. در این نرم افزار ربات‌های جستجوگر متنوعی وجود دارد. هر کدام از این‌ها به کاربر در یافتن محتوای موردنظر کمک می‌کند. حال شاید از خودتان بپرسید که چگونه می‌توان به این ربات‌ها دست پیدا کرد.


به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در اینجا قصد داریم تا به این سوال پاسخ دهیم. کاربران اندروید و ios می‌توانند با استفاده از این راهنما به راحتی ربات‌ها را در تلگرام پیدا کنند. ربات‌ها صرفاً حساب‌های تلگرامی هستند. این ویژگی توسط نرم‌افزار مدیریت می‌شود و اغلب از قابلیت‌های هوش مصنوعی استفاده می‌کنند . شما می‌توانید با بهره مندی از آن هر کاری انجام دهید. قابلیت‌های ربات‌ها شامل آموزش، بازی، جستجو، ارسال، به خاطر سپردن، اتصال، ادغام با سایر خدمات یا حتی ارسال دستورات می‌شود.


تلگرام 2


چگونگی افزودن ربات به تلگرام در گوشی‌های آیفون

اپلیکیشن تلگرام را باز کنید. در پایین صفحه، روی نماد مخاطبین کلیک کنید. اکنون در بالای صفحه نوار جستجو را انتخاب کنید. نام ربات مدنظر را به همراه علامت @ وارد کنید. پس از این کار از بین ربات‌های نمایش داده شده روی نام ربات موردنظر کلیک کنید تا در چت شما ظاهر شود. حال در گوشه سمت راست بالای پنجره چت، تصویر نمایه ربات را انتخاب کنید. گزینه "افزودن به گروه" را در زیر گزینه "ارسال پیام" پیدا کرده و انتخاب کنید تا به لیستی از گروه‌ها برای اضافه کردن اعضا دسترسی داشته باشید. گروه مدنظر برای اضافه شدن ربات به آن را انتخاب کنید. برای تایید روی "بله" کلیک کنید.


تلگرام 3


نحوه افزودن ربات به تلگرام در اندروید

نرم افزار تلگرام را باز کنید. در پایین صفحه، روی نماد مخاطبین کلیک کنید. سپس در بالای صفحه، روی نوار جستجو کلیک کنید.

نام ربات را به همراه نماد @ اضافه کنید. با انتخاب یکی از گزینه‌های نمایش داده شده ربات در چت ظاهر می‌شود. در گوشه سمت راست بالای پنجره چت، تصویر نمایه ربات را انتخاب کنید. سایر مراحل نیز مشابه همان کار‌هایی است که در گوشی‌های آیفون انجام می‌شد.


منبع

+ نوشته شده در جمعه 30 ارديبهشت 1401ساعت 10:40 توسط مگه مهمه | | تعداد بازدید : 27

ساخت وبلاگ جدید رایگان خرید بک لینک از همه بلاگ
بستن تبلیغات [X]